Sohbet Hatları Platformunda Özel Sohbetler Yapabilirsiniz

Sohbet Hatları, sitemizdeki platformlardan profilleri seçebileceğiniz, size en uygun bayanla sohbet edebileceğiniz eğlenceli bir hizmettir.

Sohbet Profil ile sitemizde yer alan 400 yakın çalışan bayanla iletişime geçme imkanı sunuyoruz. Tecrübeli ve deneyimli bayanlarla sohbet imkanına yalnız sitemizdeki numaraları arayarak elde edebilirsiniz.

Sistemde kayıtlı bayanlarla, sohbet hatları platformundan cep telefonunuzdan arayarak iletişime geçebilirsiniz. Eğer telefonunuz yurtdışı aramalara kapalı ise mutlaka operatörleriniz ile iletişime geçerek telefonunuzu yurtdışı aramalara açtırmanız gerekir.

Sohbet Hatları platformu daha önce yurtiçi aramalar ile mümkün iken bugün bu platform daha iyi hizmet verilebilmesi için yurtdışı operatörler ile yapılan anlaşma gereği voip (ses taşıma) platformu üzerinden yapılabilmektedir. Bayanların tamamı Türkiye’dedir. Aramalarınız sadece yurtdışı platformlardan gerçekleşmektedir.

 

 

 

 

Sohbet Hatları Platformu Nasıl Çalışır?

Bu platformda üyelik gerekmez. Sizden kişisel bilgilerinizin talep edilmez. Tek yapmanız gereken seçeceğiniz bir bayanla telefon numarasını tuşlayarak iletişime geçmek olacaktır. İşlemler bu kadar basittir.

Sohbet Hatları platformu arama yaptığınız zaman numaralarınız sistemde depo edilmez ve kayıt altında tutulmaz. Sistem sadece kaliteli ses taşımacılığı yapar. Her sohbetin kesintisiz ve düzgün iletişim içerisinde olmasını garanti eder. Arada konuşulan kişisel ve özel sohbetleri kayıt altına almaz. Dolayısıyla yapacağınız tüm sohbetler güvence altındadır. Şimdi hemen bu hizmetten yararlanmak isterseniz reklama tıklayarak sizi direk bağlan hizmetiyle dilediğiniz bir bayanla iletişime geçiririz.

Sohbet hatlarını aradığımda telefon numaram görünür mü?

Sohbet sitemizdeki bayanlarla iletişime geçtiğiniz anda cep telefon numaranız asla karşı tarafa görünmez. Bu platformda, arayanların gizliliği ilk önceliğimizdir. Yaptığınız tüm aramalarda size ait cep telefon numarası karşı tarafa asla görünmez ve depolanmaz. Dolayısıyla güvenle arama yapabileceğiniz en özel sohbet hattı platformunda sohbetlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Sohbet Hatlarında Neleri Sohbet Edebilirim?

Sohbet platformunda seçtiğiniz profil bayan ile dilediğiniz şekilde sohbet edebilirsiniz. Sohbet konuları ve istekler tamamen sizin tercihinize bırakılmıştır. Sohbet sınırlaması yoktur. Konuları siz seçebilirsiniz. Bayanlar size uyacaktır. Dilerseniz sohbetinizi koyulaştırıp, özel isteklerinizi de yerine getirebilirsiniz. Sohbet Hatları Platformu özgür ve çok özel konuşmalara müsait bir platformdur. İstekleriniz ve arzularınız, sohbet hatları platformu bayanları tarafından eksiksiz yerine getirilir. Gerçek ve reel sohbetin tadını çıkarmanızı dileriz.